Kom tillbaka till här och nu med kropp, sinne och själ! En välgörande behandling med reflexologi och massage tillsammans med mina andra tekniker som jag ser behövs så som:
- Djupandning
- Reiki
- Visualisering
- Tibetansk klangskål
- Doftterapi
- Kristaller
Fokus ligger på att hjälpa dig, ditt nervsystem och dina energibanor att släppa på stressresponsen och komma ner i ett mer avslappnat tillstånd.
Du kommer få behandling med reflexologi-stavar på t.ex. öron och fötter, massage över axlar, nacke och skalp där spänningar ofta sitter samt vid önskemål och behov reiki-energibalansering.
Kom gärna en stund innan (10-15 min) så du kan sitta i lugn och ro i vår mysiga lokal med en kopp te och en bit choklad. Du kan också sitta kvar en stund efter behandlingen och bara landa efter upplevelsen.
Varmt välkommen att boka!
Nina Lindblom