Välkommen till mig!
Jag erbjuder Medicinsk fotvård, klassisk svensk massage, lymfmassage och utbildning i HLR (Hjärt- och lungräddning) för både företag och privatpersoner.
Välkommen till mig!
Jag erbjuder Medicinsk fotvård, klassisk svensk massage, lymfmassage och utbildning i HLR (Hjärt- och lungräddning) för både företag och privatpersoner.
Anki Medicinsk fotterapeut, Massör, Lymfmassör, HLR instruktör
Mitt namn är Anki Billberg, jag är utbildad Medicinsk fotterapeut, Massör och Lymfmassör hos Axelsons Institut i Stockholm. Jag är även utbildad HLR instruktör inom Vuxen-HLR sedan 2016
Betyg och recensioner
5 av 5Baserat på 30 betyg
5
(30)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Senaste recensionerna20 recensioner från 30 betyg
Celina K.
till Anki
Super trevlig och hjälpsam!
Ulrika A.
till Anki
Rekommenderas
Kerstin F.
till Anki
Den bästa behandlingen jag upplevt. Rekomenderas varmt.
Barbro J.
till Anki
Helt fantastiskt medicinskt fotvård, väl omhändertagen, fint bemötande och njutbart för mig och mina fötter. Kan varmt rekommendera Ankis Omtanke ❤️
Visa fler recensioner
Om företaget
Mitt namn är Anki Billberg, jag är utbildad Medicinsk fotterapeut och Massör hos Axelsons Institut i Stockholm. Jag är även utbildad HLR instruktör inom Vuxen-HLR sedan 2016.
Efter många års arbetslivserfarenhet inom handel, telecom, bank och som egenföretagare inom LSS har jag valt att "sadla om". Att få arbeta med människor är det jag gör absolut bäst.
Min klinik är belägen i villan där jag bor i Haga (strax nedanför Hagaskolan).
Välkomna!
Anki