För att säkerställa att omdömen kommer från faktiska besökare mejlar vi och ber om ett omdöme efter ett genomfört besök.
4.9 av 5Baserat på 447 betyg
5
(425)
4
(20)
3
(0)
2
(0)
1
(2)
Senaste recensionerna137 recensioner från 447 betyg
Odile B.
till Susanne Andersson
Sussan vet vad hon gör, hittar var (problemet)sitter sedan åtgärdar hon det. Du är djurens hjälte.
Melinda H.
till Susanne Andersson
Hos PRO Bono är hunden ALLTID i fokus!
Lena S.
till Susanne Andersson
Tack Sussi för att finns där och alltid ställer upp direkt. Toppen behandling som vanligt!
Bästa stället att åka till både som människa och som hund. ❤️
Lena L.
till Susanne Andersson
Mycket trevligt bemötande,
Kunnig !
Fin i bra hantering av min hund.
Rekommenderar.
Visa fler recensioner
Om företaget
PreseSusanne Andersson heter jag och är utbildad Certifierad Fysioterapeut för hund och katt på ReDog Västerås av bl.a. Stefan Rosén, Anna Holmgren (HundKuranten), Vet, Morten Nilsen, Eva Bergfast och Vet, Peder j Haaland.
Gjorde min Diplomerad hundmassörs utbildning hos ReDog, Stefan Rosén och Anna Holmgren (HundKuranten).
Behandlingsformerna, ultraljud och elektroterapi har jag genomgått utbildning under handledning av Matti Kautto (Physiomed Medical)
Även utbildad allmänlydnads instruktör och agilityinstruktör. Tävlar själv i olika discipliner; agility, lydnad, rallylydnand, viltspår och utställning.
Plus att jag föder upp Welsh Springer Spaniel (Kennel Lentigos)
Vårt företag är baserat på tron att våra kunders behov är av yttersta betydelse. Hela vårt team är beredda att möta de behov. Som ett resultat, är en hög del av våra kunder, återkommande kunder och hänvisningar.
Vi välkomnar möjligheten att få ditt förtroende och ge dig den bästa servicen rehabiliteringen har att erbjuda.ntation