1. Hudvård Uppsala

GLLOW

Vaksalagatan 26, 753 31 Uppsala
4.9

Presentkort

Presentkort

Ge bort egentid
BeloppValfritt
Köp nu

Alla tjänster

NYHET HOS GLLOW

1

ERBJUDANDE

1

Konsultation

5

GLLOW Skin Treatment

7

Resultatinriktade Injektionsbehandlingar

17

PRP/PRF Skin Rejuvenation

3

GLLOW Skin Tightening Face & Body

7

IPL – Hudföryngring, Pigmenteringar & Kärl

4

Laser - Borttagning av kärl

3

Dermapen4 - Microneedling

2

HUDFÖRYNGRANDE PEEL - PRX-T33

3

Permanent Hårborttagning

7

Wake up & Glow - Permanent Makeup

14

Utövare

4.9
424 betyg
4.9
255 betyg
4.9
464 betyg
5.0
56 betyg

Omdömen

4.9av5
5
(+999)
4
(87)
3
(6)
2
(4)
1
(3)
Sida 1 av 1
Om företaget
Avancerad hudvård och estetiska behandlingar i Uppsala – välkommen till GLLOW GLLOW är en exklusiv hudklinik i Uppsala för dig som vill ha avancerad hudvård, injektionsbehandlingar och resultatinriktade behandlingar med naturliga, eleganta resultat. Hos oss möts medicinsk kunskap, modern teknik och ett estetiskt öga för detaljer. Vi erbjuder bland annat fillers, kollagenstimulerande behandlingar, PRP/PRF, microneedling, kemisk peeling, IPL, Lumecca Peak, Morpheus8 och hudföryngrande behandlingar som stärker hudens kvalitet, lyster och struktur. Varje behandling anpassas efter din hud, dina mål och dina förutsättningar. Vårt fokus är alltid trygghet, kvalitet och resultat som känns fräscha, harmoniska och långsiktiga. Välkommen till GLLOW i Uppsala – för dig som vill investera i din hud på riktigt.

instagramInstagram@gllow.se

Du bara MÅSTE prova den här kombon i sommar! Forma+Red carpet = OBESKRIVLIGT GLOW! 

Och vet du, Forma ger inte bara glow utan också ett synbart lyft direkt och i ca 48 h. Vill du ha ett mer bestående resultat så kör du en kur på 4-8 behandlingar ca 1 gång/vecka. 

Inga nålar! Inget obehag! Bara en lyxig och skön behandling OCH ett strålande resultat! 

Och det är inte det bästa, utan att du får denna kombo för endast 2500kr (ord pris 4495kr) när du bokar tid hos Alice i juni och juli. ✨👏✨

In och boka NU!!💕💕💕
Vill du veta vilken vi behandling vi rekommenderar just nu? Swipe 👉 😍

Har du provat den klassiska PRX-T33? Vad tyckte du?
Veckan som gått 📸

1. IPL på sommaren? Javisst!
2. Pigmenteringar på kroppen går också att behandla!
3. Underbara behandlingen Red Carpet! 
4. Medlemsevent på fina Yogahuset! 
5. Hårborttagning - nu 30% rabatt hos Alice hela sommaren! 
6. Anastasia & Josephin besökte mässan BTS i Stockholm.
7. Föreläsningar och mässa!
8. Gllow för Lisa - ridning! 🐎
9. Morsdag! Hoppas ni alla mammor hade en ljuvlig dag. Den här buketten är till er💕❤️💕
❤️Det finns en version av dig som redan vet sitt värde. Låt henne ta mer plats. ❤️ 

Foto: Cecelina Tornberg 

#quotes #glow #hudklinikuppsala #uppsala
Möt 💕 ALICE 💕 Vår nya stjärna hos oss på GLLOW! ✨ Alice är blivande sjuksköterska och kommer att arbeta hos oss som trainee fram till hennes examen i början på januari. 👏

Under sommaren kommer du kunna gå till Alice för behandling för ett trainee pris. 🤩

Det här är lite om Alice:
”Jag heter Alice och är snart färdig sjuksköterska. Jag gillar att träna, umgås med familj och vänner och har ett stort intresse för skönhet och välmående!”

Obs! Alice kommer endast att utföra behandlingar som hon fått noggrann utbildning inom och som hon får utföra enligt lag. Så snart hon är legitimerad sjuksköterska kommer hon även utföra injektionsbehandlingar.

Ordinarie öppettider

  • Måndag
    09:00 - 17:00
  • Tisdag
    10:00 - 18:00
  • Onsdag
    09:00 - 17:00
  • Torsdag
    11:00 - 20:00
  • Fredag
    09:00 - 17:00
  • Lördag
    10:00 - 16:00
  • Söndag
    Stängt
  • Info om öppettider

    Obs! Vi har stängt måndagar ojämna veckor och lördagar jämna veckor. Tiderna kan även variera. För drop-in besök ring gärna innan.

Kontakt

  • 072-552 15 XX

Adress